Nieuwe functies
Een functie die Magento standaard niet heeft, in uw winkel of in de beheeromgeving.
Magento 2 extensie ontwikkeling
Mist uw Magento 2 webshop een functie, of moet hij praten met uw boekhouding, voorraadsysteem of bol.com? Wij bouwen de extensie voor €30 per uur excl. btw, en de code is van u.
Wat wij bouwen
Een functie die Magento standaard niet heeft, in uw winkel of in de beheeromgeving.
Uw webshop gekoppeld aan boekhouding, voorraadsysteem, ERP of een marketplace zoals bol.com.
Extra velden, andere stappen of eigen regels voor betalen en verzenden.
Een extensie die bijna doet wat u wilt, aangepast of gerepareerd.
Overzichten en knoppen in de beheeromgeving die u dagelijks tijd besparen.
Productfeeds voor Google Shopping of een import uit het systeem van uw leverancier.
Werkwijze
In gewone woorden: wat moet er gebeuren, en wanneer?
Wat we bouwen, hoeveel uur het kost en wanneer het klaar is.
Uw live winkel merkt niets tot de extensie goed werkt.
De extensie gaat live en u krijgt de broncode.
Ervaring
Een backorder-extensie, een onderhoudspagina, ordernummer-prefixen en meer: onze eigen Magento 2 extensies zijn te koop op onze website en op Envato Codecanyon.
Naar de extensie winkelVoor betalen, verzenden, nieuwsbrief en cookies bestaan goede extensies. Wij helpen u kiezen en installeren ze voor €30 per uur.
Belangrijke extensiesVragen
We rekenen €30 per uur excl. btw. Na uw beschrijving krijgt u een specificatie met het aantal uren, zodat u vooraf weet wat het kost.
Van u. U krijgt de volledige broncode van de extensie die we voor u bouwen.
We bouwen volgens de Magento 2 richtlijnen. Bij grote Magento updates kan een kleine aanpassing nodig zijn; dat nemen we mee in het onderhoud.
Meestal wel, zolang de broncode niet is afgeschermd.
Offerte
KVK 73810169 · BTW NL001630583B53
Chat via WhatsAppWij respecteren uw privacy
Wij gebruiken cookies om te zien hoe onze website wordt gebruikt en om onze advertenties te verbeteren. U kiest zelf welke wij mogen gebruiken. Privacybeleid